סקס ראשון על יאכטה

זוגיות, סיפור ארוטי, סקס


זה היה ערב נעים , כאשר היא הזמינה אותי למסיבה שלה. אני הסכמתי כי עוד לא הייתה לי סיבה לראות אותה בשמלת ערב יפה. בעוד שלושה ימים סוף סוף ראיתי אותה בשיא היופייה. היא הייתה בחורה הכי יפה שם( או שזה בגלל שהסתכלתי רק עליה). השיער השחור שלה היה מחובר לתסרוקת אלגנטית, עיניים כחולות, שמלה כחולה עדינה שהדגיש את הגוף שלה ופתח את הצוואר וכתפיים היפות שלה. אולי הגוף שלה לא היה מושלם, היא לא הייתה דומה לחברות האחרות שלה.

הכיתה שלה החליטה לעשות משיבה על אוניה, היא למדה בבית ספר פרטי לילדים עשירים. הם מצעו יאכטה מפוארת. היא הייתה מוכנה למסיבה בצורה מרשימה ביותר. אוכל, קישוט מצוין. מנורות, פרחים ונרות , כל זה היה עושה אווירה קסומה ביותר.

בהתחלה זה היה רועש ושמח, הייתה מוזיקה חזקה. אחרי מספר שעות כולם כבר היו עייפים מריקודים, לכן המוזיקה הפכה להיות שקטה ואנשים התחילו לחפש מקומות לנוח. כולם היו כבר שיכורים, חלק שכבו על הכיסאות, חלק הלכו לחדרים וחלק עדיין המשיכו לרקוד.

היא לא הייתה שיכורה, אבל היא ישבה די עצובה. התיישבתי לידה והיא חיבקה אותי.

"בוא נטייל קצת?"- חייכתי

"בוא, אבל לאן?" – היא שאלה אותי

"בוא נעלה למלה, יפה שם" -עניתי לה, לקחתי אותה ביד ועלינו למלה.

כאשר עלינו למלה התרשמנו מאוד, השמיים גרמו לפיות שלנו להיפתח. עברנו מתחת לגשר הכי יפה שראיתי. הוא היה ניראה אגדי, הוא היה מואר באלפיי מנורות. המים מתחתיו היו מוזהבים בגלל כל האור. הסתכלנו עליו עוד כמה דקות עד שהוא נעלם בחושכה.

זה היה מוזר, אבל לא היו כאן אנשים, אולי בגלל שהיה כאן קריר ואנשים לא רצו לצאת לכאן עם הבגדים הקיציים שלהם. מצאנו כמה שמכות על הספות, התיישבנו על אחד מהם וכיסינו את עצמינו.

"נמאס לי מהתסרוקת הזאת" -היא אמרה לי, היא שחררה אתם השיער שלה והוא נפל על הכתפיים. הרוח התחיל לשחק איתם, היא הייתה כל כך יפה. היא הסתכלה למלה ואז הסתובבה ונישקה אותי.

"אני אוהבת אותך" – היא לחשה לי לאוזן. חיבקתי אותה עוד יותר חזק.

התחלתי לנשק את הצוואר ואת הכתפיים שלה. השמלה שלה הייתה קשורה מאחורה, היא פתחה את הקשר בקלות והשמלה נפלה למטה ופתחה לי את השדיים שלה. נישקתי את השדיים, את הבטן שלה. הורדתי את השמלה, את התחתונים. כבר אחרי דקה היא שכבה מולי ערומה לגמרי.

"אתה רוצה את זה? אם לא, אני התעקש" -שאלתי אותה

"אם אני יעשה את זה, אז רק איתך" -היא ענתה לי.

היא חיבקה אותי בצוואר והתחילה לנשק. ליטפתי את החזה שלה עם הידיים, ירדתי יותר למטה על הבטן שלה ואז עוד יותר למטה. ברגע שנגעתי שם זרם עבר בגוף שלה. אחרי ששיחקתי שם קצת ראיתי שהיא כבר מוכנה,אז הורדתי את הבגדים שלי.

כאשר היא ליטפה אותי הרגשתי שהיא ממש חסרת ניסיון. נשכבתי עליה, "אני מצטער שאני יעשה לך כואב…." -לחשתי לה לאוזן ואז נכנסתי לתוכה. היא תפסה אותי בכל הכוח, הציפורניים שלה נכנסו לי עמוק לתוך הגב. היא התחילה לגנוח, התנועות שלי היו איטיות ועדינות, היא התחילה להתרגל לגודל שלי והגניחות שלה הפכו מגניחות של כאב לגניחות של הנאה. הרגשתי שאני הולך לגמור, אבל לא רציתי לעשות את זה לפניה. הוצאתי את הזין שלי ממנה ופתחתי את הרגליים שלה יותר רחב. ראיתי לפניה את הכוס היפה והרטוב שלה. התיישבתי מולה וליקקתי. שיחקתי איתו ועם הדגדגן שלה. היא הייתה כל כך חרמנית שהאורגזמה שלה הגיעה כבר אחרי כמה דקות. כל הגוף שלה התחיל לרעוד כל כך חזק שנאלצתי להחזיק אותה חזק. ואז היא נרגעה, סגרה את העיניים. לא רציתי להפריעה לה,אז החלטתי שאני יגמור אחרי זה.

אחרי המפגש האינטימי הזה התלבשנו ופגשנו את הזריחה ביחד.