איך נערת ליווי הופכת להיות נערת ליווי

ליווי בישראל, ליווי במרכז, נערות ליווי, נערת ליווי

איך נערת ליווי הופכת להיות נערת ליווי? רבות הדרכים

ישנן הרבה דרכים בהן נערה פשוטה יכולה להפוך לנערות ליווי. לעיתים הדבר נגרם על ידי אירוע מצער, אך לעיתים קרובות משאתם חושבים יש סיבות אחרות. הכסף הגדול מדבר לכולם, ולהיות נערת ליווי אקסקלוסיבית הפך לדבר מושך, יוקרתי, ומרגש עבור בחורות רבות בארצנו. נערות רבות קיבלו הצעה חד פעמית לסקס בתשלום, ומשם הדבר הפך למרגש וממכר, ועל הדרך רווחי בצורה יוצאת מן הכלל. "הייתי תמימה. פנה אלי איזה בחור ופשוט הציע לי סכום מסוים. בתמורה לכך הוא רצה שאתעסק איתו בכל מיני דברים. לא ממש הבנתי את עצמי באותו הזמן. הלכתי איתו. וכך התגלגל המצב של  מפה לשם. הכרתי עוד, והכירו לי".

אז מה כל כך רע בלהיות נערת ליווי?

אין דבר רע בלהיות נערת ליווי בתל אביב – אלא אם כן מדובר על קטינה (שאין ביכולתה לבצע בחירות כאלו, שכן לא כל השיקולים ידועים לה), או אלא אם כן מדובר על העסקה בכפייה. כשבחורה בוחרת לעבוד עשרים אחוז משעות העבודה בחודש ולהרוויח פי 5, זו זכותה, וראוי לכבד את הבחירה הזו. עם זאת, חשוב מאוד שלא יווצר מצב בו "מבשלים" את הנערות על אש קטנה ומכינים אותן לעבודה בגילאים צעירים יותר מ18, ולא מערבים שום סוג של אלימות או כפייה לאורך התהליך. עבודה זו עבודה, וגם כמוכרת בסופר מגיע לך את כל התנאים הבסיסיים של אדם עובד.

נערת ליווי כדרך חיים

בחורות רבות שהחלו לעבוד במקצוע הזה, הבינו שיש גבול – שכן יש רק מספר שנים מצומצם יחסית, שלא בשונה מספורט מקצועני, בהן יוכלו לעבוד בתחום. לכן, ניתן למצוא נערות ליווי רבות לומדות לתואר באוניברסיטה (ראשון, שני, ואפילו כאלו שעושות דוקטורט) במקביל לעבודתן. נערות ליווי היא מישהי בטוחה בעצמה, שבוחרת לעבוד במשרתה בגלל הפלוסים ולא בגלל המינוסים. בכל מקרה בו נערת ליווי בחברת ליווי וי איי פי תחליט לעזוב, יקבלו זאת בהבנה – שכן היום גם בעלי העסקים מבינים שזהו עסק לכל דבר, וגם הלקוח וגם העובדות הם בני אדם.