בוקר טוב

זוגיות, יחסים בעבדוה, ליווי במרכז, ליווי לביתך, סקס


קרני שמש נפלו על המיטה הענקים. שתי חברות, שסבלו מחום ותשוקה, דיברו על כל מני שטויות. הידיים של כל אחת מהן טיילו על הגוף של החברה שלה. משחקים נאיבים לאט לאט עברו למשהו גדול יותר. מורן נשברה ראשונה, היא שתקה ואז ירדה בין הרגליים של חברה שלה, שרית. לשון חם עבר על השפתיים של החברה, שרית נרתעה, סגרה את הרגליים שלה, אבל די מהר פרשה אותה לכל הרוחב. היא משכה את התחתונים שלה לצד. מורן חייכה ואז מצא עם הלשון את הדגדגן של החברה ומצצה אותו לתוך הפה שלה. היא ליקקה ומצצה, שיחקה עם הלשון. ההרגשה שהיא מענגת את החברה הדליקה אותה יותר. היא הרגישה גל של הנאה מתפשט דרך הגוף שלה. זה הרגיש כאילו היא מקבלת ליקוק ולא עושה את זה בעצמה. שרית בינתיים שכבה על גב, חסרת אונים. רק צבע אדום של הפנים הסגיר את הנאה שלה. 
"על הזין כל החוקים" – מורן חשבה לעצמה בזמן שהיא מורידה את התחתונים של שרית לגמרי. לשון חם שלה שוב פעם עבר על הכוס של החברה. שרית צעקה, העיניים שלה נפתחו והיא ניסתה לתפוס עם הכוס את לשון של מורן.  אחרי כמה זמן מורן הפסיקה לאכול את החברה שלה, משכה את התחתונים שלה והתיישבה עם הרגליים לחברה שלה. השפתיים המגולחות אחד של השניה נפגשו וה-"מספריים" האלה נסגרו. החורים החמים שלהם השתפשפו וזה גרם לשתיהן לגנוח בכל הכוח, מזל שהן היו לבד בבית. שרית גרמה ראשונה, הראש שלה התחיל להסתובב והיא ראתה לבן מול העיניים שלה. 
מורן, מאוכזבת נשכבה ליד חברה שלי והמשיכה לנשק את האון של שרית בתקווה להמשך. זה גרם לשרית להתחרמן מחדש, היא קפצה מהמיטה והלכה לכיוון של המקרר. מורן נשכבה על המיטה, חברה עזבה, אבל התשוקה נשארה. היא סגרה את העיניים וכמעט נרדמה תחת קרני השמש. אז היא כמעט קפצה, כאשר משהו קר נחת על הגוף שלה. היא פתחה את העיניים וראתה את שרית מציירת על הגוף שלה עם קצפת על הכוס שלה. ככה זה כנראה יותר טעים. 
מורן פרשה את הרגליים, ידיים שלה שיחקו עם השדיים. שרית התחילה לתת את הנשיקות הראשונות שלה דרך הקצפת. היא שיחקה עם הכוס של החברה איך שהיא רצתה . היא ליקקה בכיוונים שונים, ליקקה בתנועות סיבוביות, היא רצתה להביא את החברה שלה לאורגזמה והתאמצה לעשות את זה כמה שיותר מהר. כאשר הקצפת נגמרה, מורן היזיזה את החברה שלה לצד וניסתה למצוא משהו מתחת למיטה. 
כאשר שרית ראתה מה חברה שלה חיפשה שם הפה שלה נפתח. מורן הוציאה סטרפאון ענק.
"אני…אני לא יכולה" – התחילה ללכוש שרית -"אני בתולה שם"
"תרגעי, קטנה שלי, אף אחד לא מכריח אותך. תלבשי את זה ותזייני אותי"
 לא היה צריך לבק את שרית פעמיים, היא הלבישה את הזין הגומי הזה על עצמה. זה הרגיש מאוד מוזר כאשר את בחורה עם זין בין הרגליים. מורן כבר עמדה על ארבע וכוס שלה דרש את הזין הזה. שרית קירבה את הזין אל החור של כברה שלי, מורן לא נתנה לה לחשוב פעמיים והלבישה את החור שלה בעצמה. אז שרית תפסה אותה בירכיים והתחילה לזיין אותה בכל הכוח.  היא התאמצה כמה שהיא יכלה, הכוחות שלה כבר כמעט עזבו אותה. אז סוף סוף היא קיבלה את מה שהיא כל כך רצתה. חברה שלה סוף סוף הגיעה לאורגמה שלה.
זה היה רק תחילה של היום והיה עוד המון זמן למפגש אינטימי שלהן.