עיסוי ארוטי לייט

יחסים בעבדוה, שירותי ליווי מובחרים

אני רופה פיזיותרפיסט,עובד בבית חולים במרכז הארץ. לא מזמן נסענו לפריפריה לכמה ימים לתגבר את רופאים שם. הייתי חלק מקבוצה של 10 רופאים מתחומים שונים. אני רוצה לספר על המקרה שקרה לי אם מתמחה צעירה ,היא הייתה רק אחרי אוניברסיטה. קראו לה ילנה, היה לה שיער בלונדיני ארוך,עיניים כחולות, גבוהה וקצת מלאה. די נדלקתי עליה ,אבל היא הייתה די צנוע וביישנית , לכן לא יכולתי למצוא דרך להכיר אותה יותר קרוב.

ערב אחד ישבתי במשרד והשתעממתי,כבר לא היו אנשים בבית חולים, פתאום שמעתי צעקה. יצאתי מהמשרד וראיתי את ילנה ,עם דלי מים על הרצפה, מחזיקה עם היד את הגב וכל הפנים שלה מלאים בכאב. כנראה רצתה לשטוף את המשרד ונתפס לה הגב בזמן שהרימה את הדלי. אמרתי לה שאני יכול לעזור לה בעיסוי גב ולקחתי אותה למשרד שלי.

קיפלתי אותה על השולחן עם הגב אליה, הרמתי את החולצה למלה והתחלתי לעשות עיסוי גב. היה לה אור מאוד נעים לנגיעה ,הבנתי שאני רוצה לראות יותר. המצאתי תירוץ שיש צורך לרדת למטה גם ,הורדתי לה את המכנס ביחד עם התחתונים. ילנה נלחצה ,ניסתה להרים את מכנס שוב פעם למלה. עצרתי אותה,אמרתי שאין לה מה לדאוג זה רק עיסוי ואני רופא.

המשכתי עם עיסוי של גב תחתון ,כמה פעמי נגעתי לה בתחת כאלו בטעות. רציתי להמשיך,מצאתי נקודת הדק ולחצתי היא שוב פעם התקפלה מכאבים. ניצלתי את ההזדמנות והורדתי לה את התחתונים עוד יותר למטה, היא נשארה כמעט ערומה. היא עוד פעם ניסתה להרים את המכנס חזרה,עצרתי אותה ואמרתי שאסור לה להתקפל עד שאני לא ישחרר את השריר. אמרתי לה אני יסיים ואז אני יעזור לה להתלבש.

המשכתי את העיסוי , יכולתי לראות את כל הגוף שלה,רגליים ארוכות,תחת יפה. בגלל קיפלתי אותה על השולחן מאחורה יכולתי לראות גם את הפות שלה קצת. הרגשתי שאני חייב לגעת שם,אבל פחדתי שאני יפחיד אותה,גם ככה היא כבר הייתה לחוצה מידי. כמה פעמים בזהירות החלקתי עם האצבעות לאזור שם ,אבל לא המשכתי. סיימתי את העיסוי ,עזרתי לה להתלבש.

בסופו של דבר בעוד יומיים היא הגיעה כבר לבד לחדר שלי במלון,שם עשיתי לה עיסוי ארוטי אמיתי שנגמר בסקס.