פגישה במועדון

אורגיה, זוגיות, סקס

שמי ענת ואני אוהבת סקס במיוחד בשלישיה עם שני גברים. לא מזמן רבתי עם חבר שלי והחלטתי להוריד את העצבים במועדון לילה. זה לא היה מועדון רגיל, היה אפשר להגיד שזה היה מועדון
סקס. רקדתי שם מספר שעות ואז ראיתי שזוגות מתחילות לתפוס את הספות להזדיין שם. רציתי גם, שתיתי עוד קוקטייל ואז התקרב אלי בחור חמוד והציע לי לרקוד. הסכמתי, כבר אז ידעתי שאני רוצה לתת לו, אבל החלטתי להמתין עוד קצת. בזמן הריקוד התקרבנו לאחד הספות הריקות. הוא התחיל להפשיט אותי, לא התנגדתי. כאשר נשארתי רק בהלבשה תחתונה הורדתי את המכנסיים שלו והתחלתי למצוץ. אני מתה על טעם של זרע ולמזלי היה לו הרבה. אחרי שהוא כבר היה מוכן לסיבוב שני הזדיינו על הספה. אחרי זה עברנו לתנוחה 69. זה היה כל כך מהנה שקשה לי לתאר את זה במילים. אז רכבתי עליו. אחרי זה הוא הציעה לי לעזוב את המועדון.

כאשר התקרבנו לרכב שלו הצעתי לו לעשות סקס ברכב והוא הסכים. הוא הזמין אותי אליו הביתה, כמובן שהסכמתי. להפתעתי הוא לא אמר לי שהוא גר עם שני שותפים, אבל הייתי כל כך חרמנית שכבר לא היה אכפת לי עם מי לעשות את זה. היה לי סקס איתם כל הלילה. הם זיינו אתי בכל החור, גם ביחד וגם בנפרד. אני לא יודעת כבר כמה פעמים גמרו לי לתוך הפה זרע שתיתי. באותו הלילה היה פעם ראשונה שניסיתי סקס אנאלי.

התעייפנו כל כך חזק שנרדמו שם ביחד על מיטה אחד, כמנו למחרת רק בצהריים. מאותו היום אני בזוגיות עם אורן (ככה קראו לבחור שהכרתי במועדון) ואנחנו עושים מפגשים אינטימיים כאלה מידי חודש.