פיזיקה

זוגיות, סיפור ארוטי, סקס

זה קרה עוד לפני שעליתי לארץ, באותו יום היה ממש קר. ירד שלג והייתה רוח ממש חזקה, אולי קשה לכם לתאר את זה, אבל שניהם ביחד זה דבר נוראי. בדיוק באותו היום הייתי בדרך הביתה מאוניברסיטה. היה ערב, עמדתי בתחת אוטובוס, קפואה למוות, אבל אוטובוס לא היה מגיעה וכבר הייתה לי הרגשה שהוא גם לא יגיעה.

-"סליחה, יש אוטובוסים היום בכלל?" – מישהו נגע לי בכתף מאחורה ואמר עם קול עדין.

-"ניראה לי שלא, כנראה החליטו לעשות לעצמם חופש היום" – הסתובבתי וראיתי בחורה צעירה עם עיניים כחולות. "אלוהים" – חשבתי לעצמי -"זאת חדשה מפקולטה שלנו, אני חייבת להכיר אותה". התחלנו לדבר, סוף סוף גם האוטובוס הגיעה. נכנסנו לתוכו ואז היא אמרה לי: "אולי נכנס אלי, זה לא רחוק ולפחות תעזרי לי עם הפיזיקה" – החיוך שלה כבש אותי למרות שהייתי סטרייטית ובחיים לא חשבתי לא על סקס ולא על יחסים עם בנות.

"בכיף, אפיה את גרה?"
"פה, קרוב, תחנה אחרי"

ברגע שנכנסנו אליה הביתה היא ישר הכינה תה חם, הבעיה סוכריות והתיישבנו לדבר על כל מיני שטויות. כל השיחה שלנו הפשטתי אותה עם עיניים. היא ישבה מולי, לבושה בג'ינס וחולצה, היא כנראה הייתה בלי חזייה כי היה אפשר לראות את הפטמות שלה.

"נו, מה את אומרת, נלך לעשות קצת פיזיקה?"
"כן, בטח,בואי" – עניתי לה, הספקתי להפשיט אותה במחשבות עד התחתונים.

נכנסנו לחדר, התיישבנו על המיטה והתחלנו ללמוד. אני התחלתי להסביר לה את הדברים, אבל אחרי מספר דקות הבנתי שהיא מסתכלת עלי ולא לתוך הספר

"נו? הבנת? או שאני לא מסבירה טוב?" – לא יכולתי יותר לסבול את המבט שלה
"אני חושבת שאת עייפה היום וקשה לך לחשוב"
"כן…יש בזה משהו"

היא התקרבה אלי יותר קרוב, זה היה די ברור מה היא רוצה עכשיו. התחלנו להתנשק ככה כאלו אף אחד מאיתנו לא עשה את זה בחיים. שיחקנו עם הלשונות, היא התקרבה אלי עוד יותר וחיבקה אותי. גם אני חיבקתי אותה וניסיתי למשוך אותה כמה שיותר קרוב. זה היה הרגע שהיא הכניסה את הידיים שלה מתחת לחולצה והתחילה להוריד את החזייה שלי. אז גם החולצה שלי ירדה למטה. עצרתי את הנשיקה שלנו והתחלתי להפשיט אותה בחזרה. די מהר מצאנו את עצמנו ערומות, מחובקות, מתנשקות על המיטה.

הנשיקות שלה היו חמות מאוד, הידיים שלה ליטפו את הגב שלי. אז היא התחילה לנשק את הצוואר שלי ואז ירדה עוד יותר למטה. נשכבתי על המיטה וסגרתי את עיניים, הרגשתי הלשון שלה כבר הגיעה אל הבטן שלי. ברגע שהיא הגיעה אל הכוס שלי, היא עצרה לשניה ופרשה את הרגליים שלי. היא התחילה ללקק את הדגדגן שלי עם נשיכות קלות. שכבתי עם עיניים סגורות וליטפתי את השדיים שלי. אז היא הכניסה את הלשון שלה בפנים והתחילה לזיין אותי איתו. התחלתי לגנוח, הרגשתי שאורגזמה כבר בדרך, אז היא עצרה פתאום.

"עשיו תורך ואז נגמור ביחד"
"בסדר"

היא נשכבה על הרצפה, ירדתי אל הכוס שלה והתחלתי ללקק. הדגדגן שלה היה קשה וחם. אז אחרי כמה דקות ירדתי מהדגדגן שלה אל הכוס עצמו. הגניחות שלה אמרו לי שהיא הולכת לגמור עוד מאט. הכנסתי אצבע לתוך הכוס שלה והתחלתי לזיין אותה. אחרי כמה דקות החלפנו תנוכה ל-69, ככה שיכולנו ללקק אחת לשניה. הרגשנו אחד את השניה ממש מצוין, הגופות שלנו נלכדו ביחד, אז האורגזמה שלי הגיעה איתה ביחד…זה היה מדהים, לא הרגשתי ככה באף מפגש אינטימי שהיה לי עד היום. שכבנו ככה קצת כדי להירגע ואז פשוט נרדמנו מחובקים.