רשימה שלי

שירותי ליווי מובחרים

לא מזמן נמאס לי מהכל והחלטי לשנות את החיים שלי ולקחת את חיי הסקס שלי. רציתי חיים מלאים בתענוגות והגשמת חלומות. ההחלטה הזאת לא הייתה קלה, אבל אחרי זה רק הנאה. אני רוצה לספר איך קיבלתי את הסיפוק המיני שלי ואיך הגשמתי את הפנטזיות האמיצות ביותר שלי. עם כל השנים נצברו לא  מעט כאלה. רשמתי לעצמי רשימה ותליתי אותה על המקרר. זה לא היה פשוט. אני רוצה לספר על מקום הראשון ברשימה שלי. 
סקס קשוח עם ידיים קשורות. 
מצאתי באינטרנט סוכנות המציעה שירותי ליווי לנשים והגשמת פנטזיות. זה היה מדהים. הם רושמים את הרצונות של לקוח, מספקים דירה דיסקרטית עם אביזרים, מספקים הבטחה. בקיצור התחלה מצוינת.    אחרי יומיים קיבלתי שיחה מסוכנות והם קבעו לי פגישה. הגעתי למקום בזמן  המוגדר, ראיתי בית פרטי ענק. פגשה אותי שם בחורה מאוד נעימה. היא סיפרה לי את כל התנאים ואיך לעצור את מפגש אינטימי עם אני רוצה להפסיק. אז היא מלווה אותי לחדר ועוזבת את המקום. אני כבר רטובה רק בגלל המחשה איך הולכים לזיין אותי עכשיו. 


 אני מסדרת את עצמי ואז הדלת נפתחת והבחורה נכנסה עם גבר מאוד נעים ויפה. אנחנו נשארים לבד וכמה רגעים אחרי זה כל מה שאנחנו עושים זה מסתכלים אחד על השני. הוא היה כמעט מושלם לטעם שלי. ידיים חזקות, פנים יפות, גוף מושלם. חטוב, אבל לא יותר מדי שרירי. חייכתי, הייתי בטוחה שהוא מרגיש את התשוקה שלי.  
הוא התקרב אליי, נתן לי את היד ולקח אותי לחדר שינה. המשחק התחיל. היקרות היו אדומות, מיטה ענקית ומלא חגורות בכל הגדלים. הרגשתי את עצמי בגן עדן. הוא מסובב אותי אליו, אני מחייכת ומתחילה לעשות את מה שאני יודעת לעשות טוב – להתפשט. 
אני משחררת את השיער שלי, מסתובבת אליו עם הגב ונצמדת.  מתחיל להשתפשף עם הטוסיק על הזין לו. אני מרגישה איך הבליטה במכנסיים גודלת. הוא פותח את השמלה שלי והיא גולשת למטה אל הרגליים שלי. אני מסתובבת ומסתכלת לתוך העיניים שלו, כן זה תגובה שרציתי לראות כאשר בחרתי את לבני נשים שלי. אני מתחילה לפתוח את החולצה שלו, אז חגורה. משחק מקדים הזה מתחיל להיות משעמם  וכמו שזה היה ניראה לא רק לי. 
פתאום אני מצאתי את עצמי מחוצה אל הקיר והגוף שלי מתחיל להתפתל מתחת לאצבעות שלו. כן, עברנו לשלב הבה די מהר. עוד רגע והזין שלו בפנים. הוא מחוץ אותי אל הקיר ומזיין, אני מחבקת אותו עם הרגליים. בקצב כזה אני גומרת אחרי חמש דקות. הוא לא מוריד אותי הוא לא מרויד אותי מהזין העומד שלו ומתחיל ללכת למיטה. 
משכיב אותי על הגב וקושר אותי למיטה. פותח את הרגליי ומתרחק מהמיטה. אני מרגישה שאני רטובה. התחיל להיות קר. אחרי מספר דקות אני מתחילה להרגיש שדי קר בחדר. אני מתחילה להשתפשף עם התחת על הסדינים הקרים בתקווה שהמראה הזה יגרום לו להיכנע ולהמשיך. 
התוכנית הייתה טובה והתוצאה הייתה מהירה ומדהימה. הרגשתי שאני גונחת כבר נצח. צרחתי, התפתלתי מתחת לגוף שלו. נשכתי אותו ואת השפתיים שלי. התרוממתי ונפלתי על המיטה מספר פעמים. הוא גמר מספר פעמים, אני לא יודעת כמה. בסופו של דבר הוא נפל עלי בלי כוחות. 
הדבר היחיד שמבאס בכל זה שלא יכולנו להירדם ביחד ואז בבוקר להנות מסיבוב שני.