שלישיה בפעם ראשונה

אורגיה, זוגיות, סיפור ארוטי

שמי ורוניקה, אני ג'ינג'ית חמה, לא גבוהה ,רזה. השדיים שלי לא גדולים במיוחד, אבל יפים מאוד. גם אחרי לידה הם עדיין עומדים. גם הטוסיק עגול שלי תופס מבטים של גברים ברחוב. לעיתים קרובות אני ובעלי דיברנו על לגוון את היחסים שלנו בשלישיה, אבל אני רציתי גבר נוסף והוא רצה להוסיף בחורה נוספת. אף פעם לא לקחתי את השיחות האלה ברצינות, בדרך כלל פשות הייתי אומרת שקודם ננסה עם גבר אחר ואז מה שבה לך.

בדרך כלל השיחה הייתה מסתיימת בזה, אבל יום אחד חזרנו לשיחה הזאת שוב והוא הסכים. בהתחלה הופתעתי,אבל אז נזכרתי שפינטזתי על זה הרבה פעמים כאשר שיחקנו עם דילדו בזמן סקס עם בעלי. תמיד נהנתי מחדירה כפולה ועם יש לי הזדמנות לנסות את זה עם זין אמיתי ולא צעצוע סיליקון, למה לא? הסכמתי.

את הגבר השני החלתנו לחפש דרך האינטרנט ככה שאחרי המפגש האינטימי לא ניראה אותו יותר. בערך אחרי חודש בעלי חזר הביתה והודיעה שכנאה מצא לנו גבר מחר, הוא אמר לי להכין את עצמי לפגישה מחר בדירה דיסקרטית שהוא מצא בשבילינו. לא ישנתי כמעט כל הלילה, לא יכולתי להפסיק לחשוב על מה יקרה מחר. אחרי עבודה ישר נסעתי לדירה והכנתי אותה לפגישה, כבר הייתי לחוצה לגמרי כששמעתי דפיקה על הדלת.

בעלי נכנס ביחד עם גבר נוסף. אני חייבת לציין שבעלי גבר לכל דבר, גבוהה, שרירי, חזק. הגבר השני שהציג את עצמו כעידו היה יותר גבוהה, אבל גם יותר רזה. אחרי היכרות קצרה עברנו למטבח. בעלי הוציא שתי בקבוקי יין, הראשונה נגמרה תוך שניה וכבר היינו בדרך לסיים את השניה, דיברנו על נושאים כלליים והראש שלי היה מסוגל לחשוב רק על דבר אחד. מה עם הזין שלו יותר גדול משל בעלי? זה יכאיב לי או לא?

אז הרגשתי יד שנחתה לי על הברך, אז יד נוספת על הברך השנייה והיא התחילה לטפס למלה, הרגשתי שהחום שלי מתחיל לעלות. הבנתי שעכשיו זה הולך לקראות. בעלי ליטף אותי ברגל אחד, עידו ברגל שניה. אז יד של מישהו נכנסה מתחת לחצאית שלי והתחילה ללטף את הכוס (מזל שהייתי בלי תחתונים), היד השניה התחילה להוריד את הטופ שלי.

הכל התערבב בראש שלי, אני בקושי זוכרת את ההמשך. הנה מישהו משחק בלשון עם פטמה שלי, אז אני מחזיקה זין בכל יד ואני מאוננת אותם כשאני נשרפת ממבוכה. הנה כבר אצבעות נכנסות לחור שלי. בעלי מרים אותי ומנשק אותי על השפתיים, עידו באותו הרגע מלטף אותי על הטוסיק. אני לוחשת "למיטה" – והגברים מידי מגשימים את הרצון שלי.

אני לוחשת על הגב, עידו מפנק את הכוס עם הלשון שלו, בעלי באותו הרגע מכניס זין לתוך הפה שלי. אני לא יותר מידי בקטע של מציצות, אבל באותו הרגע מצצתי כאלו שזה הדבר האוהב ביותר שלי. אחרי כמה דקות בעלי הוציא את הזין מהפה שלי והביא לעידו חומר סיכה. הוא הבין הכל בלי מילים ואחרי שניה הרגשתי בהתחלה אבצע אחד ואז שניים נכנסו לתוך התחת שלי.

מבוכה וחשק נלחמו בתוכי, אבל כאשר בעלי הוריד את הראש שלו עלי והתחיל לנשק לחשתי לו לאוזן "תעשו את זה ביחד". כבר הייתי רטובה לגמרי כאשר בעלי הלביש אותי על הזין שלו. גל של הנאה עבר דרך כל הגוף שלי. אז הרגשתי זין שני מנסה לחדור לפי הטבעת שלי, עצרנו לרגע כדי לתת לו להיכנס, גמרתי באותו הרגע שהרגשתי אותו בפנים.

אז הם התחילו לעבוד ביחד, זה הרגיש כאלו מנסים לקרוע אותי לשנים. בהתחלה זה כאב קצת אבל די מהר התחלתי לזרום עם זה. פשות צרחתי מרוב הנאה, צעקתי קללות, דרשתי שיזיינו אותי יותר חזק. זיינו אתי משני הכיוונים כמו זונה זולה ואהבתי את זה! האורגזמה שהגיע הייתה כל כך חזקה שכל השרירים בגוף שלי התכווצו והרגשתי זרע נשפך לתוך התחת שלי.

בלי כוחות נפלתי על בעלי שהמשיך לזיין אותי, הוא גמר אחרי בערך דקה. זה הרגיש מוזר, התחת שלי המפורק, זרע נזל מכל החורים, אבל שכבתי שם מרוצה ביותר. אחרי שסידרנו את עצמינו עידו עזב אותנו. "את מרוצה?" – הוא שאל אותי. בטח שהייתי מרוצה, אבל הבנתי שיקח לי המון זמן כדי שאני ירצה לחזור על החוויה הזאת. מה שנשאר זה רק להשלים את החלק שלי של העסקה.